SGS ClimaCoat: Vējstikls visiem gadalaikiem

Šī inovatīvā tehnoloģija piedāvā divas galvenās funkcijas: apsildi ziemas sezonā un siltuma atstarošanu vasaras sezonā.

Ziemā tas nodrošina ātru aizsvīduša un aizsaluša aizsargstikla atkausēšanu. Nogurdinošā ledus kasīšana no stikliem vairs nav nepieciešama. Braucējam vien jānospiež poga, kas iedarbina SGS ClimaCoat, lai drošība un redzamība pa logu mazāk kā 4 minūšu laikā pilnībā atjaunotos. Turklāt šī funkcija novērš arī atkārtotu sasalšanu.

Vasarā SGS ClimaCoat aizsargstikla karstumu atstarojošais pārklājums ievērojami samazina automašīnas salona uzkaršanu saulē. Saules stari tiek atstaroti, tādējādi samazinās arī karstuma daudzums, kas iekļūst automašīnā.

Turklāt, automašīnas, kurām izmantota SGS ClimaCoat, salīdzinot ar automašīnu, kurām ir standarta stikli, par 30% ātrāk iegūst vēlamo salona temperatūru. Tas atvieglo arī gaisa kondicionēšanas sistēmas darbību, kas samazina degvielas patēriņu par aptuveni 0.1 litru uz 100 km, attiecīgi, 2.5 gramus CO2 uz kilometru. Rezultātā, šī funkcija ietaupa braucējam gan degvielu, gan naudu

Jaunais vissezonas aizsargstikls ar SGS ClimaCoat neredzamo pārklājumu uzlabo braucēju drošību un pašsajūtu. SGS ClimaCoat ir ekskluzīvs Saint-Gobain Sekurit jauninājums.