Siltuma komforts

Mūsdienu transportlīdzekļos stikls tiek izmantots vairāk nekā jebkad iepriekš. Tomēr tas sniedz ne tikai mūsdienīga dizaina iespējas, bet arī ļauj iekļūt automašīnā vairāk saules enerģijas,kas ekstremāli paaugstina temperatūru salonā un pakļaujot automašīnas interjeru un pasažierus UV starojumam. Saglabāt vēsumu ar SAINT GOBAIN SECURIT tehnoloģijām ir vienkārši izvēlēties pareizo auto stikla veidu.

Saint-Gobain Sekurit ir izstrādājis pilnīgi jaunu stikla sēriju, kas aizkavē karstuma nokļūšanu automašīnas salonā. Nosaucot par anti-karstuma sēriju,SAINT GOBAIN dod iespēju jums pašiem izvēlēties. Sākot ar stiklu, kas absorbē saules enerģiju, līdz pat atstarojošam pārklājumam, Jūs varat ērti izvēlēties sev nepieciešamo komforta līmeni.

Patiesībā, jūs pat varat kombinēt efektivitāti ar dizainu, izvēloties vien sev tīkamāko ēnojumu lūku, sānu un aizmugurējo logu tumši krāsotajam stiklam. Tādējādi jūs ne tikai iegūsiet komfortablu mikroklimatu automašīnā, bet arī vizuāli izskatīsieties efektīvi.